Позакласні заходи




6 березня 2019 року 
вчителями Лучицькою Т. В., Похилько Л. В. та Шумною А. М. 
було проведено конкурсну програму до шевченківських днів "Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття" серед учнів 6-7 класів 
Команди учнів 6 та 7 класів "Думка", "Муза", "Явір", "Тополя", "Кобзаа" демонстрували свої знання із життя та творчості 
Т. Г. Шевченка, пройшовши сторінками "Біографічна", "Шевченко у цифрах", "Музична", "Швидко і влучно", "Фотопоезії", "Творча". 
Учні розгадували кросворди, кросенс, складали цифрове лото, підбирали художні засоби, читали колективно "Заповіт", слухали сучасні музичні композиції творів Шевченка, а також насолодились виконанням пісень Карини Вознюк "Тече вода з-під явора" та Софії Гаврищук "Хай радіють усі". У кінці свята усі присутні  влаштували флешмоб під композицію Ірини Білик "Бандуристе, орле сизий".









Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

5 березня відбулася найяскравіша 
Х Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»!
У 2019 році гра  стала найпопулярнішою та набула визнання у переважній більшості освітянських спільнот України.
Учні нашого закладу активно долучились до українознавчої гри "Соняшник". Чекаємо гарних результатів!!!



Показові уроки:
21.02.2019р. відбувся показовий урок у 6-Г класі
"Від фантазії і мрії – до мудрості і добра". Всеволод Нестайко. "Тореадори з Васюківки"




 Творчі хвилинки на уроках літератури




6 грудня 2018 р. у закладі було проведено обласний науково-практичний семінар для слухачів ВАНО.
Учителі кафедри української мови та літератури Лучицька Т. В., Сімакова А. П., Шкільняк Л. В. провели показові уроки у 6, 8, 10 класах.
Заступник директора Шинкевич В. І. познайомила присутніх із основними аспектами роботи закладу.
Голова методичної комісії вчителів української мови та літератури Шумна А. М. презентувала плідну роботу кафедри за останні 5 років та окреслила основні орієнтири на майбутнє.
Вчитель Бахтіна А. В. поділилась різноманітними методами та прийомами із питань розвитку емоційного інтелекту на уроках словесності.
Учениця 11 класу Дрозд О. познайомила вчителів із захистом своєї роботи на конкурсі МАН.
Вчитель Самаруха О. В. подарував хвилини естетичної насолоди, прочитавши свої поезії та презентувавши нову збірку для учнів 11 класів «НАголоси наголосИ», яка допоможе учням краще запам’ятати складні випадки наголошування слів.
Вчителі Сімакова А. П. та Шкільняк Л. В. продемонстрували зі своїми вихованцями музично-літературний проект «Григорій Сковорода: шлях мудреця» до 296-річчя із дня народження великого філософа, мислителя Григорія Савича Сковороди. 

Подорож до Закарпаття
Учні 11 –А та В класів на чолі з керівниками: Лучицькою Т.В. та Петренко М.Д. у період з 31.10 по 02.11 здійснили подорож до Закарпаття.
Осіння погода посприяла туристам. Першою зупинкою було місто Яремче, яке порадувало красою водоспаду Пробій річки Прут. Побували також у географічному центрі Європи.
Наступний ранок зусрів неймовірною красою гір та легкою прохолодою осені. Здіснили підйом на висоту 174 м. до середньовічного замку ХІ-XVIII ст., який у народі називають «Замком Дракули». Відкрилася неймовірна панорама на м. Хуст, яке омиває 4 річки: Тясмин, Ріка,Тиса, Теребля.




 Надзвичайно цікавим, колоритним містечком виявилося Мукачево, яке розкинулось у самому центрі мальовничого Закарпаття. Тут, на старій 68-метровій горі, яка колись була вулканом, височіє дивовижна фортеця – «Замок Паланок». Величної і неприступної фортеці, яка назавжди залишиться однією з найкрасивіших історико-архітектурних пам`яток Закарпаття. Одинадцятикласники змогли підкорити і її. Також дізналися цікаві легенди про створення найдавнішого колодця, який до цих пір напуває мешканців міста. Після прогулянки замком очікувала зустріч із м. Мукачевом.

 Найбільше задоволення та відпочинок отримали в термальних водах у місті Берегово.


День третій подарував незабутні враження, адже усі піднялися на висоту понад тисячі метрів над рівнем моря та побачили найбільше гірське озеро України, Синевір або Морське око Карпат. Максимальна глибина водойми — 24 м. Воно оточене легендами і загадками. Побажали великого та чистого кохання, загадавши бажання між двох стовпів.
Для усіх залишилися неймовірні враження та яскраві світлини, які нагадають про дружню подорож та неймовірні спогади від неї.

Фестивалі дитячої творчості
Толерантність – чи не найважливіша тема сьогодення. З розвитком суспільства до людей прийшло розуміння, що Земля не є надто великою, вона – наш спільний дім, усі люди в якому – сусіди. А для того, щоб людство успішно розвивалося, потрібно знаходити спільну мову. У безмежному морі різноманітних культур, релігій, думок, ідей, що належать людям різних країн на планеті, на допомогу має прийти «рятувальне коло» толерантності. 30 листопада, учні 10 та 11 класів на «Фестивалі дитячої творчості» демонстрували своє бачення толерантості.
 «Слухай серцем» (11-А, 11-Б, 11-В) – саме під такими девізами учні демонстрували своє ставлення до толерантності. Старшокласники показали, як важливо бути терпими один до одного незважаючи на національність чи колір шкіри.

На завершення усі класні колективи отримали подяки за участь у «Фестивалі дитячої творчості».


11 жовтня 2018 року вчителі кафедри української мови та літератури Лучицька Т. В., Похилько Л. В., Шумна А. М. провели свято «Наша слава не вмре, не загине…» серед учнів 7 класів. У цьому заході було поєднано 3 великі Свята українців: Свято Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Усі присутні на цьому дійстві мали можливість прослухати історію виникнення кожного із Свят, що відзначають у цей день, почути чудову музичну композицію «Як у нас на Україні» у виконанні Бабій Т. О., побачити танець «Козачок» учениць 9-Д класу, а також побачити змагання на силу та розум між куренями козаків 7 класів «Орли» та «Соколи». Конкурси додали натхнення учням, адже для деяких змагань потрібна була  й витримка, наприклад, «Сильна рука», «Козацькі побрехеньки»,  «Найспритніший», «Майстерні художники», «Отамани», «Довга коса-дівоча краса», «Скоромовочка».Роздинкою свята став флешмоб  учасників та глядачів під композицію Олександра Пономарьова «Заспіваймо пісню за Україну».
Учні закладу переконалися у тому, що сторінки історії Батьківщини – це наше минуле, без якого неможливо збудувати майбутнє.
         


Ось ми вже й ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКИ!!!!



Показовий захід для учнів 5 класів
"Благослови, мати, ВЕСНУ зустрічати"









Шкільний ярмарок

7 березня у переддень ЖІНОЧОГО СВЯТА 
у школі-гімназії було проведено шкільний ярмарок 
під гаслом 
"Ярмарок в шкільній оселі, гучний та веселий", у якому взяли участь усі класні колективи. 
Учні проводили майстер-класи із виготовлення паперових квітів, виробів із бісеру, ляльки-мотанки, продавали різні сорти солодощів та випічки, а також пригощали смачними напоями та чаєм.







Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»
Відбулася найяскравіша IХ Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»!
У 2018 році гра «Соняшник» стала найпопулярнішою та набула визнання у переважній більшості освітянських спільнот України.
Організатори вітають усіх, хто взяв участь, наголошуючи, що учасники – молодь України, найдорожчий скарб нашої країни, її надія, гордість та майбутнє.
Вітають і вчителів, бо саме їхня наполеглива праця є запорукою збереження української мови і традицій українського народу.
Вітають і батьків за непереборне бажання розвивати своїх дітей та Україну.
Учні нашого закладу активно долучились до українознавчої гри "Соняшник". Чекаємо гарних результатів!!!





Показовий  урок у 5 класі 
"Велична постать Ярослава Мудрого в однойменній поезії Олександра Олеся за книгою «Княжа Україна»"





Фестиваль учнівської творчості "Усіми різні, але робимо спільну справу!"


14 жовтня 2017 року на свято Покрови Пресвятої Богородиці учні 10-А класу на чолі із класним керівником Лучицькою Т.В. відвідали історичні місця Поділля.
 Істо́рико-культу́рний запові́дник «Буша́» — державний заповідник, який розташований у селі Буша, що в Ямпільському районі Вінницької області
На території та в охоронній зоні заповідника є близько десяти пам’яток археології, датованих ІV тис. до н. е.— VІІ ст. н. е., дохристиянський та християнський скельний храм V–ХVІ ст. з унікальним художнім рельєфом, залишки фортеці і підземних ходів ХVІ–ХVІІ ст. та міської ратуші ХVІ ст., козацький цвинтар ХVІІІ–ХІХ ст.
Учні мали можливість доторкнутися до пам’яток архітектури. Побачили залишки висіченого в скелі храму з унікальним художнім рельєфом.
Після прогулянки осіннім парком Буші  відвідали музей кераміки.

Також побували у Свято-Усікновенському скельному чоловічому монастирі. Це місце належать до унікальних природних об’єктів Середнього Подністров’я. Село розташоване біля великого каньйону Дністра на лівому березі річки Лядови, з усіх боків оточене крутими схилами долини, на яких виходами крейди утворені стіни з печерами, стовпами, окремими скелями.

Найцікавішим для учнів було відвідування одного з найдавніших православних монастирів — скельного, який заснований в ХІ ст. та отримав поетичну назву «Подільський Афон». Він розташований на скельній терасі 90-метрової гори над Дністром. Ансамбль складається з трьох печерних храмів: Усікновення Глави Іоанна Предтечі, Святої Параскеви П’ятниці та Святого Антонія Печерського.
Піднялися на найвищу точку, дзвіницю, з якої відкрився неймовірний краєвид на річку Дністер.



13 жовтня 2017р. у закладі відбувся захід для учнів 10-11 класів «Наша слава не вмре, не загине…»  до Дня українського козацтва.
Старшокласники дізналися про свято Покрови Пресвятої Богородиці, про славну історію козацтва  та мали можливість позмагатися силою, розумом, кмітливістю.
 Конкурси додали натхнення учням, адже для деяких змагань потрібна була  й витримка, наприклад, «Сильна рука», «Казацькі побрехеньки», «Грошові одиниці» та «Найсміливіший».


 А учителі української мови та літератури Лучицька Т.В., Самаруха О.В.поділилися знаннями та провели майстер-клас із зав’язування краватки у конкурсі «Сучасний козак».  Надихали майбутніх козаків дівчата хореографічної студії «Поділля», а також пісні у виконанні Путишиної Тамари та Циглюк Зіни.





1 коментар:

  1. Приємні спогади на все життя. Педагоги – професіонали своєї справи!

    ВідповістиВидалити