Виступи на засіданнях методичних комісій

2024/2025

Надзвичайно продуктивним виявився день 30.12.2024, адже учителі початкових класів під час проведення засідання МК поповнили свій педагогічний досвід. 

 Заступник з освітньої діяльності Лучицька Т.В  підсумувала проведену роботу за перший семестр та продемонструвала практичні стратегії вдосконалення розвитку на наступний, ІІ семестр 2024/2025.

Під час засідання коворкінгу учителі початкової ланки представили низку практичних майстерок. 

Олена Анатоліївна Лазуренко та Кобринська Алла Петрівна поділилися з колегами  підбіркою нейрогімнастичних вправ, які допоможуть розвивати в здобувачів освіти роботу обох півкуль головного мозку та будуть корисними у використанні під час фізкультхвилинок. 

 Людмила Валентинівна Ромась допомогла колегам розібратися в основних  критеріях розвитку навичок охайного письма. Кожен член коворкінгу спробував свої сили під час написання тексту та здійснили взаємооцінювання робіт. Мариною Петрівною Козіцькою було представлено особливості формувального оцінювання у початковій школі та впровадження його в роботі І та ІІ циклів. За допомогою практичних завдань показала ефективність такого оцінювання у прослідковуванні прогресу учнів для вчителя та батьків. 

А Галина Іванівна Краєва практично продемонструвала урізноманітнення завдань для учнів початкової школи за допомогою використання ШІ. 

  Учителі закладу мали цікавий та практично орієнтований захід, що допоможе урізноманітнити освітній процес та спрямувати на розвиток психоемоційної та нервової сфер молодших школярів.




Як вчителю досягти хвилі успіху? Відповідь на це питання шукали вчителі комунального закладу “Вінницький ліцей №6” під час педагогічної ради на тему: “Професійний стандарт і нові горизонти: як вчителю досягти хвилі успіху?“, яка відбулася 29 жовтня 2024 року. Замість традиційного відкриття, ми одразу поринули у хвилю практики! Учителі брали участь у майстерках, де кожен педагог зміг відчути себе учасником змін та нових ідей!
📌Віра ШИНКЕВИЧ та Тетяна ЛУЧИЦЬКА провели мовознавчий воркшоп «Українське слово у вимірі сьогодення», який став справжнім святом для філологів: від нових правил ураїнського правопису до тонкощів нової орфографії.

2023-2024 н.р.

2022-2023 н.р.


https://padlet.com/kvitohka030884/6-cvdsunnbalh427ch



19.10.2021р.


https://uk.padlet.com/kvitohka030884/Bookmarks

Розширена методична комісія

вересень 2019




Немає коментарів:

Дописати коментар